Gala wręczenia listów gratulacyjnych pracownikom Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie nagrodzonym za osiągnięcia naukowe w 2021 roku, w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości-uczelnia badawcza” działanie IDUB 04: Excellent Motivation.

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt  poinformować, że w dniu 23 maja 2022 roku Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Piotr Borek uroczyście wręczył wyróżnionym pracownikom listy gratulacyjne za znaczące osiągnięcia naukowe i wysoko punktowane publikacje w 2021 roku, które istotnie wpłynęły na wyniki ewaluacji jakości działalności naukowej oraz rozwój Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Gala wręczenia nagród odbyła się w związku z realizacją Działania ID-UB 04 Excellent Motivation (Dodatki motywacyjne dla pracowników badawczych i badawczo-dydaktycznych) w 2022 roku w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – uczelnia badawcza”.  Nagrody otrzymało 88 laureatów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

lista nominowanych do ID-UB 04 Excellent Motivation